Ubytování na Karlově

+420 602 115 666

Popis

 Věříme, že se v našem domečku bude každý cítit v bezpečí. Odpočine si po dlouhých a náročných výletech, v případě firem po náročné práci.
V případě speciálních přání zákazníka rádi vyjdeme vstříc. Lze doplnit lednici, zajistit sudové pivo z Trutnovského pivovaru Krakonoš, včetně pípy. Případně zajistit téměř cokoliv dle Vašeho přání.

Pokoj s krbem

Přítomnost krbu v pokoji navozuje příjemnou atmosféru. Pokoj má lustr s vrtulí, která může posloužit v teplých letních měsících jako svěží ochlazující vánek. Tento pokoj disponuje dvěma lůžky.

Červený pokoj

Kombinace červené a bílé barvy je velmi zajímavá a taktéž evokuje zajímavé emoce. Pokoj je vybaven dvojlůžkem, televizí s velkou uhlopříčkou a rozkládacím gaučem, který lze využít jako přistýlku.

Útulný pokojík

Jedná se o menší místnůstku se dvěma lůžky. Je menších rozměrů a slouží hlavně k přespání.

Kuchyňka, koupelna a chodbička

Kuchyně obsahuje většinu nejdůležitějších spotřebičů jako je lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, myčka nádobí a nejdůležitější nádobí, dále jídelní stůl se čtyřmi židlemi. V případě plného obsazení vedlejší pokoj s krbem je taktéž vybaven stolem s židlemi, tudíž lze pohodlně jíst u stolů.

V případě dlouhodobých pobytů lze v koupelně využít pračku. Pro zimumřivé osoby je koupelna vybavena přímotopem směrovaným na vanu. Kdo se rád oddává dlouhým koupelím, dům je vybaven 200l bojlerem, který zajišťuje dostatek teplé vody.